דלג לתוכן המרכזי

דורית אנקרי קלר - פיור קליניק

קצת עלי

העור הוא ראי הנפש. לטפל בעור הפנים זה לטפל בנפש האדם.
נעים להכיר, אני דורית אנקרי-קלר, מומחית לטיפול בבריאות העור.
התוצאות שהמטופלים שלי רואים על העור של עצמם מצליחות לייצר שינוי טוב ומרגש - בדימוי העצמי, באהבה ובקבלה העצמית. העבודה שלי מתמקדת, בראש ובראשונה, בנתינה לזולת, על ידי הידע והמגע שלי. זאת הסיבה שאני פה, לתת מעצמי ליקום. זה ממלא, מעשיר, מעצים ומקדם - את המטופלים שלי ואותי.
הבחירה שלי במקצוע היא בחירה טבעית, שנוצרה בי בערך בגיל 3, הגיל שבו אנחנו זוכרים לראשונה את הדברים המשמעותיים שקרו לנו. ילדה קטנה עם זוג צמות, הולכת קבוע עם אמא לקוסמטיקאית, יושבת בצד ורואה את המיטה המופלאה שעליה נעשים קסמים של יופי, מסתכלת בערגה על המיטה ואומרת לעצמה: "כשאהיה גדולה, גם לי תהיה מיטת קסמים כזאת!"

הקוסמטיקאית, שרקחה בעצמה את הקרמים במה שנדמה לי כסירי פלאים, נתנה לי לערבב את האמולסיות. זאת הייתה חוויה מרתקת מאין כמוה! הבנתי שזה יהיה המקצוע שלי, אבל לא הסתפקתי בזה ולמדתי גם ביולוגיה וכימיה, ועבדתי כעוזרת רוקח בבית מרקחת בתל אביב מספר שנים. אני משתמשת כל הזמן בידע שרכשתי אז, ובכל מה שאני ממשיכה ללמוד, בכל שבוע, בהשתלמויות וקורסים שונים.

מומחיות מקצועית

המומחיות המקצועית שלי היא טיפול באיבר הגדול ביותר בגוף אדם, העור. 
אני מומחית בתחום הקוסמטיקה הטיפולית והדרמותרפיה, דיקור קוסמטי, רוקחות וארומתרפיה. מנחה, מדריכה ומרצה בפני קוסמטיקאיות ולקהל הרחב. כיהנתי בעבר כסמנכ"ל "אמריקן לייזר", הדרכתי שנים ארוכות בחברת הקוסמטיקה הבינלאומית "מארי קור, פאריז" ועבדתי כמנהלת מכירות ארצית בחברת ג'יג'י.  
עם ניסיון מקצועי משנת 1991, למדתי לאבחן, להתאים את סוג הטיפול ולטפל בכל סוגי העור, גם במאתגרים במיוחד - ולייצר תוצאות מרחיקות לכת בזמן קצר ככל שניתן. בעקבות הניסיון המקצועי רב השנים שלי, אני מצליחה לזהות פתולוגיות, ומתוך האחריות שלי למטופלי, בשיתוף פעולה מקצועי צמוד עם דרמטולוגים מהשורה הראשונה בארץ - אני מפנה, בעת הצורך, לטיפול רפואי, לביופסיות בבתי חולים ולרפואה משלימה.
בעזרת מכשור חדיש, מתקדם ומעודכן בטכנולוגיית תלת מימד, ידע נרחב וניסיון עשיר, אני מאבחנת את סוג העור ומתאימה לו את סוג הטיפול המדויק שמצליח לייצר שינוי משמעותי במצב העור בזמן קצר.

אודות

מלאו פרטים לפגישת ייעוץ במתנה!

עיצוב ובניית אתרים: המסלול הירוק